Zadzwoń! +48 530 980 462

Sprzedaż


Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem komputerów stacjonarnych i laptopów. Jeśli masz dylemat, czy Twój komputer jest w stanie jeszcze sprawnie i efektywnie pracować, albo zastanawiasz się nad kupnem kolejnego laptopa, skontaktuj się z nami. Dzięki naszej ugruntowanej wiedzy i ponad 12 letniemu doświadczeniu pomożemy Ci w decyzji czy wybrać komputer stacjonarny czy może jednak lepszym wyborem będzie laptop. Daj znać do czego chcesz wykorzystywać nowy komputer, a my starannie dopierzemy konfigurację do Twoich potrzeb.

Mamy dostęp do wielu części i podzespołów (nowych jak również poleasingowych) w bardzo przystępnych cenach. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jeśli szukasz serwisu komputerowego lub laptopów, zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą naprawy sprzętu komputerowego. 

Poznaj naszą firmę

Sprawdź czym się zajmujemy i jak możemy Ci pomóc.

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Alarm.net.pl jest firmą zajmującą się projektowaniem, wdrażaniem, modernizacją i obsługą systemów alarmowych oraz monitoringu wizyjnego. Specjalizujemy się również w kompleksowej obsłudze informatycznej firm i instytucji oraz sprzedażą sprzętu komputerowego i sieciowego. Od 12 lat świadczymy również usługi serwisu komputerów stacjonarnych i laptopów dla osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Czytaj więcej

Napisz do nas!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Proszę, wprowadź imię i nazwisko
Proszę, wprowadź numer telefonu
Proszę, wprowadź adres e-mail Adres e-mail jest nieprawidłowy
Proszę, wprowadź wiadomość

Pola oznaczone * są wymagane