Zadzwoń! +48 530 980 462

Serwis

Od kilkunastu lat skutecznie naprawiamy Wasze laptopy i komputery stacjonarne. Twój komputer uległ awarii? Nic nie widzisz na ekranie? Może jest za głośny? Albo uruchamia się bardzo długo i ciężko się na mi pracuje? Napisz do nas lub zadzwoń, z pewnością uda nam się znaleźć skuteczne rozwiązanie Twojego problemu. Bogate doświadczenie i solidne zaplecze techniczne pomaga nam skutecznie diagnozować i rozwiązywać wszelkie problemy z Twoim laptopem i komputerem stacjonarnym. 

Jeśli uważasz, ze Twój komputer już nie daje rady i szukasz nowego, szybkiego sprzętu, zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży komputerów. Zadzwoń/napisz a z pewnością znajdziemy komputer dopasowany do Twoich potrzeb.

Poznaj naszą firmę

Sprawdź czym się zajmujemy i jak możemy Ci pomóc.

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Alarm.net.pl jest firmą zajmującą się projektowaniem, wdrażaniem, modernizacją i obsługą systemów alarmowych oraz monitoringu wizyjnego. Specjalizujemy się również w kompleksowej obsłudze informatycznej firm i instytucji oraz sprzedażą sprzętu komputerowego i sieciowego. Od 12 lat świadczymy również usługi serwisu komputerów stacjonarnych i laptopów dla osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Czytaj więcej

Napisz do nas!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Proszę, wprowadź imię i nazwisko
Proszę, wprowadź numer telefonu
Proszę, wprowadź adres e-mail Adres e-mail jest nieprawidłowy
Proszę, wprowadź wiadomość

Pola oznaczone * są wymagane